O nás - Advokátní kancelář JUDr. Pavel Vespalec

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

Advokátní kancelář JUDr. Pavel Vespalec byla založena po revoluci roku 1989 a má tak dlouholeté bohaté zkušenosti v oblasti poskytování právních služeb.

Na základě požadavku klientů poskytujeme jednotlivé právní porady, právní zastoupení u soudů všech stupňů, rozhodčích i správních orgánů, zajišťujeme obhajobu v trestních věcech a poskytujeme kompletní právní servis, jak občanům, podnikatelům, tak i právnickým osobám a to ve všech základních oborech práva.

Advokátní kancelář nabízí klientům nejen odpovědný přístup, ale i flexibilitu, odbornost a spolehlivost. V zájmu komplexnosti poskytovaných služeb kanceláře úzce spolupracujeme s notáři, exekutory, znalci, tlumočníky, auditory, účetními a daňovými poradci.


Minulost

Po sametové revoluci roku 1989 byla advokátní kancelář ve složení Korecký, Luhan, Vespalec, Zellner jednou z největších kanceláří v Plzni a první kanceláří věnující se zastupování podnikatelských subjektů. Po úmrtí JUDr. Zellnera a odchodu JUDr. Luhana do exekutorského stavu, působí JUDr. Vespalec samostatně, vychoval řadu koncipientů, kteří jsou dnes samostatnými advokáty.

Současnost

Advokátní kancelář JUDr. Pavel Vespalec prošla za období více než 25-ti let dynamickým vývojem. Rozvoj kanceláře a získané zkušenosti se snažíme zužitkovat poskytováním nadstandartních služeb, což se odráží v získání významných klientů a spoluprácí s řadou partnerů. V současné době působí v kanceláři advokát JUDr. Pavel Vespalec, advokátka Mgr. Olga Dortová, advokátní koncipientka Mgr. Bc. Markéta Pýchová (rozená Vespalcová) a asistentka Petra Hodanová.


Advokátní kancelář JUDr. Pavel Vespalec
Na Jíkalce 13
301 00 Plzeň

+420 377 322 490
p.vespalec@akvese.cz
pk7fyzv (ID datové schránky)
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky